مدیرعامل سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز: امکانات بهداشتی به مرز مهران ارسال شد
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز: امکانات بهداشتی به مرز مهران ارسال شد
آرمان تبریز--مدیرعامل سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز از ارسال کمپرسی‌، امکانات بهداشتی و باکس زباله توسط این سازمان به مرز مهران برای ارائه خدمات به زائران حسینی خبر داد.

آرمان تبریز–مدیرعامل سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز از ارسال کمپرسی‌، امکانات بهداشتی و باکس زباله توسط این سازمان به مرز مهران برای ارائه خدمات به زائران حسینی خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز،علیرضا اصغری در گفتگو با با اعلام این خبر گفت: به دستور شهردار تبریز امکانات و تجهیزات بهداشتی سازمان مدیریت پسماند به مرز مهران اعزام شد.

او ادامه داد:‌ باتوجه به فرارسیدن اربعین حسینی و افزایش تردد از مرز مهران و نیاز بیش‌تر به امکانات بهداشتی، با دستور شهردار تبریز و برای رفاه حال زائران حسینی تجهیزات بهداشتی و کمپرسی سازمان مدیریت پسماند به مرز مهران منتقل شد.

اصغری افزود: تعداد سرویس های بهداشتی ارسال شده به مرز مهران توسط این سازمان ۱۸ چشمه و تعداد کمپرسی ها نیز ۴ دستگاه است. همچنین ۱۵ عدد باکس زباله شهرداری تبریز نیز توسط این سازمان به مرز مهران ارسال شده است.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماندهای شهرداری تبریز ابراز داشت: در صورت نیاز و کمبود امکانات در مرز مهران بازهم آمادگی اعزام دیگر امکانات سازمان را به این محل داریم.