مراسم معارفه معاون اجرایی شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه برگزار گردید
مراسم معارفه معاون اجرایی شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه برگزار گردید
آرمان تبریز-مراسم معارفه معاون اجرایی شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه با حضور مدیرعامل، معاونین و مدیران این شرکت برگزار گردید.

آرمان تبریز-مراسم معارفه معاون اجرایی شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه با حضور مدیرعامل، معاونین و مدیران این شرکت برگزار گردید.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز،فرخ جلالی مدیرعامل این شرکت در این مراسم گفت: معاونت اجرایی که شامل مجموعه رانندگان، کارکنان مناطق اتوبوسرانی و بازرسین می باشد با توجه به ارتباط مستقیم با شهروندان و لزوم رعایت نظم و ارتباط کاری به عنوان ویترین شرکت واحد از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.
وی افزود: شکستن رکورد خدمات رسانی طی ۵۲ سال گذشته در مهرماه سالجاری با ۶۳۵ دستگاه اتوبوس فعال، نتیجه تلاش بی وقفه حوزه های اجرایی، کارکنان و مدیران شرکت در جهت خدمت رسانی به مردم شریف تبریز می باشد.
جلالی گفت: با وجود مشکلات مالی و با مساعدت شهرداری و شورای محترم شهر و تلاش کارکنان شرکت واحد و همکاری مناطق و سازمانهای شهرداری در بحث زیرسازی ایستگاههای مسیر تندرو، بروز رسانی اقلام انبار قطعات اتوبوس، خرید لاستیک و تامین لاستیک بخش خصوصی هیچ مشکل خاصی وجود ندارد.
وی با اشاره به بازنشستگی بیش از ۲۰۰ نفر از کارکنان شرکت واحد در سه سال گذشته افزود: با وجود بازنشستگی قابل ملاحظه کارکنان، با برنامه ریزی و افزایش بهره وری در امورات شغلی و مدیریت منابع انسانی، نزدیک به ۱۶ میلیارد تومان نیز در این مدت در هزینه ها صرفه جویی شده است. ضمن اینکه تعهدات مالی در قبال بازنشستگان تا پایان سال ۹۷ تسویه گردیده است.
مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه با اشاره به خرید ۶۲ دستگاه مینی بوس افزود: با فعالیت ۲۰ دستگاه مینی بوس در حال حاضر و ۴۲ دستگاه در ماههای آتی و خدمات دهی به شهروندان در مسیرهای پاره خطی و کم مسافر ضمن جلوگیری از هدر رفت منابع و امکانات، شاهد خدمات دهی مناسب به شهروندان خواهیم بود.
جلالی با اشاره به فرسودگی ناوگان اتوبوسرانی در تمامی کلانشهرها گفت: با توجه به عدم امکان خرید اتوبوس جدید و مشکلات مالی کلانشهرها در تامین اتوبوس جدید انتظار می رود تمهیدات لازم برای حل مشکل فوق در سطح کلان اندیشیده شود.
در خاتمه مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه ضمن تاکید بر لزوم ارتباط معاونت اجرایی با ارگانهای ذیربط به خصوص معاونت حمل و نقل، سازمان ترافیک، پلیس راهور و مناطق شهرداری جهت حل مشکلات شرکت برای ایشان آرزوی موفقیت در انجام وظایف محوله را نمود.
گفتنی است در این مراسم از خدمات آقای نوتاش در زمان تصدی گری معاونت اجرایی قدردانی و آقای ناصر موسی زاده به عنوان معاون جدید اجرایی شرکت واحد معرفی گردید.