بررسی مشکلات کارگاه های تولیدی حوزه استحفاظی شهرداری منطقه ۶ تبریز
بررسی مشکلات کارگاه های تولیدی حوزه استحفاظی شهرداری منطقه ۶ تبریز
آرمان تبریز- طی جلسه ای با حضور معاون معماری و شهرسازی شهرداری تبریز و شهردار منطقه 6 و معاون شهرسازی منطقه مشکلات کارگاه های تولیدی حوزه استحفاظی شهرداری منطقه 6 بررسی و راهکارهای لازم ارائه شد.

آرمان تبریز- طی جلسه ای با حضور معاون معماری و شهرسازی شهرداری تبریز و شهردار منطقه ۶ و معاون شهرسازی منطقه مشکلات کارگاه های تولیدی حوزه استحفاظی شهرداری منطقه ۶ بررسی و راهکارهای لازم ارائه شد.
به گزارش خبرنگار ما؛ آقای غلامرضا جلیز با تاکید بر اینکه مشکل اصلی کارگاه های تولیدی منطقه را معضل آتش نشانی عنوان کرد و افزود: در این جلسه با فراخوان معاون اجرایی سازمان آتش نشانی تبریز مشکلات و موارد ایمنی صاحبان اصناف بررسی و راهکارهای لازم ارائه شد.
وی همچنین از ارزیابی و ارزشیابی عملکرد این معاونت با حضور معاون معماری و شهرسازی شهرداری کلانشهر تبریز و کارشناسان این معاونت خبر داد.
جلیز گفت: طی بازدید جناب آقای دکتر محمد عزتی، معاون محترم معماری و شهرسازی شهرداری کلانشهر تبریز از معاونت شهرسازی منطقه ۶، عملکرد این مجموعه بررسی شد.
گفتنی است، در این بازدید دکتر عبداللهی مدیر کل شهرسازی و معماری شهرداری تبریز، کارشناسان معاونت شهرسازی مرکز، دکتر عزتی را همراهی کردند.