رضایت شهروندان از رسیدگی سریع به پرونده ها در شهرداری منطقه ۲
رضایت شهروندان از رسیدگی سریع به پرونده ها در شهرداری منطقه ۲
آرمان تبریز-ایجاد انقلاب اداری در حوزه مالی و اقتصادی شهرداری منطقه ۲ تبریز و رسیدگی سریع به پرونده های مراجعان، رضایت شهروندان را فراهم آورده است.

آرمان تبریز-ایجاد انقلاب اداری در حوزه مالی و اقتصادی شهرداری منطقه ۲ تبریز و رسیدگی سریع به پرونده های مراجعان، رضایت شهروندان را فراهم آورده است.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز،باقر خوشنواز شهردار منطقه ۲ تبریز درجلسه بررسی و ارزیابی عملکرد شش ماهه اول سال ۹۸ این منطقه و تبیین رویکردها و برنامه های نیمه دوم سال ۹۸ با بیان مطلب فوق، گفت: عملکرد شهرداری همواره در معرض قضاوت مردم قرار دارد و خوشبختانه با ایجاد انقلاب اداری در حوزه مالی اقتصادی منطقه ۲ و رسیدگی سریع به پرونده های مراجعان، این امر رضایت شهروندان را فراهم آورده است.
وی ضمن تاکید به فعالیت بسیجی وار کارکنان منطقه با مدنظر قرار دادن نگرش مقدس بسیجی، گفت: همگی مدیون خون پاک شهدا و تلاش بسیجیان برای حفظ کیان مقدس جمهوری اسلامی ایران، هستیم.
خوشنواز افزود: بسیجی صرفاً ملبس به لباس بسیج بودن نیست بلکه دادن تذکرات لازم به دیگران، پرهیز از تهمت، غیبت و کم کاری و تلاش مضاعف برای حل مشکلات ارباب رجوع، باید بطور بسیجی وار باشد.
وی با اشاره به ایجاد تحولات چشمگیر در حوزه معاونت مالی و اقتصادی شهرداری منطقه ۲، یادآور شد: امیدواریم با این تحولات شاهد تحقق ۱۰۰ درصدی بودجه سال ۹۸ باشیم.
شهردار منطقه ۲ تبریز همچنین تلاش و همکاری بیشتر برای بهسازی وضعیت مسیر بی. آر. تی، اتمام پروژه فاز ۲ مسقف سازی گلزار شهدا، رفع مشکل سریع پل همسان کابلی و سایر پروژه های مهم منطقه را از مدیران زیرمجموعه این منطقه خواستار شد.

در این جلسه همچنین نتایج ارزیابی عملکرد شهرداری منطقه ۲ در مقایسه با سایر مناطق توسط محمدامین خوش نیت رئیس اداره برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی این منطقه، مورد تشریح قرار گرفت. این ارزیابی که توسط کارشناسان و ارزیابان معاونت برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری تبریز منتشر شده، نشانگر نقاط ضعف و قوت هر منطقه در حوزه های مختلف است.

خوش نیت با اشاره به اهمیت و نقش سامانه “ساجا” در ثبت عملکردهای حوزه مالی،  اقتصادی، عمرانی، خدماتی و فرهنگی شهرداری ها، خواستار همکاری بیشتر واحدهای مختلف در ثبت بموقع اطلاعات، آمار و عملکرد منطقه شد.
رئیس اداره برنامه ریزی و توسعه سرمایه انسانی شهرداری منطقه ۲ تبریز، عنوان کرد: این اطلاعات به طور شفاف بیشتر به منظور آسیب شناسی و خود انتقادی و ترسیم نقشه راه جدید برای شش ماهه دوم سال ۹۸ و در ادامه تنظیم و تدوین بودجه سال ۱۳۹۹ منطقه است و می تواند برای برداشتن گام های بلند به سوی توسعه همگون و جلب رضایت بیشتر شهروندان، یاری دهنده مدیران شهری باشد.

میزان تحقق بودجه منطقه ۲ در شش ماهه اول سال ۹۸ در حوزه های مختلف درآمد، عمران و خدمات و عملکرد هر واحد نسبت به بودجه مصوب دوره ای، از دیگر مواردی بود که مدیران در این جلسه در خصوص آن بحث و تبادل نظر کردند.