اعطای نشان به وزیر راه و شهرسازی به عنوان چهره ماندگار صنعت هوایی کشور
اعطای نشان به وزیر راه و شهرسازی به عنوان چهره ماندگار صنعت هوایی کشور
آرمان تبریز-در مراسمی با حضور وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و مدیران ارشد صنایع هوايي کشور از وزیر راه و شهرسازی به عنوان چهره ماندگار صنعت هوایی کشور تجلیل شد.

آرمان تبریز-در مراسمی با حضور وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و مدیران ارشد صنایع هوایی کشور از وزیر راه و شهرسازی به عنوان چهره ماندگار صنعت هوایی کشور تجلیل شد.

به گزارش خبرنگار ما، در بیست و دومین سالگرد تاسیس سازمان صنایع هوایی نیروهای مسلح ، در مراسمی با حضور امیر حاتمی، وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و جمعی از مدیران صنایع هوایی و هوانوردی، از محمد اسلامی، وزیر راه و شهرسازی به عنوان چهره ماندگار صنعت هوایی کشور تجلیل شد.

در این مراسم همچنین از ۹ نفر دیگر از پیشکسوتان صنعت هوایی کشور که نقش برجسته ای در تولید هواپیما، بالگرد، پهپاد و تعمیر و نگهداری هواگردهای کشور داشته اند، توسط وزرای راه و شهرسازی و دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح و مدیرعامل صنایع هوایی ایران تجلیل به عمل آمد.

گفتنی است اسلامی، از سال ۱۳۷۴ تا سال ۱۳۸۲ به عنوان مدیرعامل شرکت هواپیماسازی ایران (هسا) به خدمت مشغول بوده و نقش مهمی در توسعه سامانه های هوایی و دفاعی کشور داشته است. وی همچنین از سال ۱۳۸۸ در شورای عالی هواپیمایی کشوری حضور دارد.

  • منبع خبر : روابط عمومی وزارت دفاع،