آرمان تبریز-به مناسبت گرامی داشت یاد و نام شهید علی فرج‌پورقرار است در روز سه‌شنبه هشتم مهرماه مراسم استقبال از خانواده وی با عنوان«مسافر مجنون» رأس ساعت 11 در دانشگاه علوم پزشکی همدان با حضور مردم شهید پرور همدان و مسولین برگزارشود.

آرمان تبریز-به مناسبت گرامی داشت یاد و نام شهید علی فرج‌پورقرار است در روز سه‌شنبه هشتم مهرماه مراسم استقبال از خانواده وی با عنوان«مسافر مجنون» رأس ساعت ۱۱ در دانشگاه علوم پزشکی همدان با حضور مردم شهید پرور همدان و مسولین برگزارشود.
محمد جعفر زمردیان در گفت و گو با خبرنگار سرویس«فرهنگ‌حماسه» ایسنا، با اعلام این خبر توضیح داد: همزمان در ایام گرامی‌داشت هفته دفاع‌مقدس هویت یک شهید گمنام به اسم شهید«علی فرج‌پور» بر اساس تطبیق نمونه DNA این شهید و مثبت اعلام شدن آن شناسایی شد.
پیکر پاک این شهید در مهرماه سال ۱۳۹۱ در منطقه عملیاتی «مجنون» به دنبال کاوش‌های کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح تفحص شده بود و در آذر ماه همان سال نیز در دانشگاه علوم پزشکی استان همدان با حضور گسترده مردم و مسولین تشییع و خاکسپاری شد.

▫️وی خاطر نشان کرد: شهید علی فرج‌پور در اسفندماه سال ۱۳۳۳ در شهر تبریز متولد شد و با آغاز جنگ تحمیلی عراق علیه ایران از سوی «لشکر۳۱ عاشورا» استان آذربایجان شرقی به جبهه نبرد حق علیه باطل شتافت تا اینکه در جریان عملیات خیبر در جزیره مجنون به مقام شهادت رسید.