• تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۲۴ بهمن ۱۳۹۵ | کد خبر : 7825
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  شهرداری منطقه 6 تبریز :
  ارائه خدمات به شهروندان و میهمانان درسایه همکاری متقابل فرودگاه و مدیریت شهری محقق می شود
  آرمان تبریز- شهرداری منطقه ۶ تبریز با همکاری فرودگاه بین‌المللی تبریز، اقدامات مربوط به استقبال از میهمانان نوروزی را در مسیر فرودگاه تبریز اجرا می کند. به گزارش آرمان تبریز، در نشست مشترک شهردار منطقه ۶ و مدیرکل فرودگاه بین المللی تبریز، زمینه های همکاری این دو مجموعه برای زیبا سازی، نورپردازی و اصلاح زیرساختهای […]

  آرمان تبریز- شهرداری منطقه ۶ تبریز با همکاری فرودگاه بین‌المللی تبریز، اقدامات مربوط به استقبال از میهمانان نوروزی را در مسیر فرودگاه تبریز اجرا می کند.

  به گزارش آرمان تبریز، در نشست مشترک شهردار منطقه ۶ و مدیرکل فرودگاه بین المللی تبریز، زمینه های همکاری این دو مجموعه برای زیبا سازی، نورپردازی و اصلاح زیرساختهای لازم برای ورود گردشگران نوروزی مورد بررسی قرار گرفت.

  فیروزیان شهردار منطقه ۶ تبریز، با بیان اینکه ارائه خدمات مناسب به شهروندان و میهمانان این کلانشهر در سایه همکاری متقابل فرودگاه و مدیریت شهری محقق می شود، از آمادگی مدیریت این منطقه برای توسعه خدمات دهی به مسافران فرودگاه تبریز خبر داد .

  شمس اله فیروزیان با بیان اینکه فرودگاه شهید مدنی به عنوان پایانه اصلی ورود مسافران خارجی، نقش مهمی در صنعت توریسم دارد، تصریح کرد: قرار گرفتن این پایانه در حوزه شمال غرب تبریز، اهمیت ارائه خدمات به میهمانان بین المللی، توجه به مبلمان شهری و حفظ زیبایی چهره شهر را دوچندان می کند.

  در ادامه این دیدار، مصطفی صفایی، مدیرکل فرودگاه های استان آربایجان شرقی، ضمن تقدیر ازعملکرد شهرداری منطقه ۶ تبریز، در خدمات دهی مناسب به اهالی، ارگانهای سطح حوزه و مسافران ورودی به شهر، اظهار داشت: به دلیل قرار گرفتن منطقه ۶ در مسیر ۳ ورودی اصلی این کلانشهر بخش اعظمی از مسافران تبریز از این مسیر وارد می شوند که خدمات دهی و عملکرد شهرداری منطقه تاثیر بسزایی در معرفی شایسته فرهنگ و تمدن کهن شهر تبریز دارد.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب