آرمان تبریز- معاون توسعه مدیریت ومنابع سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی در ادامه دیدارهای هفتگی و ملاقات های مردمی سازمان، به مشکلات 9 نفر از مراجعین کشاورزی و بهره برداران در محل میز خدمت سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی رسیدگی کرد.

آرمان تبریز- معاون توسعه مدیریت ومنابع سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی در ادامه دیدارهای هفتگی و ملاقات های مردمی سازمان، به مشکلات ۹ نفر از مراجعین کشاورزی و بهره برداران در محل میز خدمت سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی رسیدگی کرد.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ مهندس سیدعلی مختاری در این ملاقات به همراه جمعی از مدیران سازمان به صورت چهره به چهره با مراجعین ملاقات و ضمن بررسی مسائل و مشکلات آنان، دستورهای لازم را برای حل این مشکلات صادر کرد.

لازم به ذکر است در این نشست که با حضور روسای دستگاه های تخصصی، مهندس حسن ایمانی مدیر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات سازمان، دکتر بادامی جانشین معاونت بهبود تولیدات دامی سازمان ، مهندس وحید کاظم زاده رئیس اداره روابط عمومی سازمان جهادکشاورزی استان آذربایجان شرقی و نمایندگانی از اداره کل دامپزشکی استان ، مدیریت آب و خاک و مدیریت امور اراضی سازمان انجام گرفت به مشکلات و مسائل بهره برداران محترم رسیدگی و تصمیمات لازم اتخاذ شد.