آرمان تبریز- مدیر عامل موسسه خیریه ابرار قائم تبریز از راه اندازی بخش خدمات استند تسلیت این موسسه با هدف رفع مشکل مسکن اقشار نیازمند جامعه خبر داد.

آرمان تبریز- مدیر عامل موسسه خیریه ابرار قائم تبریز از راه اندازی بخش خدمات استند تسلیت این موسسه با هدف رفع مشکل مسکن اقشار نیازمند جامعه خبر داد.

به گزارش خبرنگار مااز تبریز،مهندس کرگانی با اعلام این خبر گفت: عموم مردم تبریز می توانند با اهدای استندهای تسلیت موسسه خیریه ابرار قائم تبریز به جای دسته گل، به بهبود وضعیت مسکن مددجویان و ارتقای سلامت روحی و جسمی افراد نیازمند جامعه کنند.

وی با اشاره به اهداف گسترده راه اندازی این طرح خیریه، خاطرنشان کرد: طرح استند تسلیت موسسه خیریه ابرار قائم در راستای ترویج فرهنگ والای اهدای وجوه به جای هزینه های زاید و غیرماندگار مراسمات ختم اجرایی می شود و هزینه هایی همچون خرید دسته گل به صرف امور ماندگارتر و بهبود وضعیت مسکن افراد نیازمند می رسد.

عباس کرگانی با اشاره به فعالیت های تخصصی این خیریه در حوزه بهسازی مسکن نیازمندان، تاکید کرد: این موسسه مددجویان زیادی را تحت پوشش قرار داده است و وجوه پرداخت شده خیرین برای استندهای موسسه، در حوزه مسکن این عزیزان مصرف می شود.

وی تصریح کرد: ۵ نوع استند تسلیت از ابتدای امسال در این موسسه طراحی شده است که شامل کمک هزینه تعمیر مسکن مددجویان، کمک هزینه لوازم و تجهیزات مسکن مددجویان، کمک هزینه رهن مسکن مددجویان، کمک هزینه احداث مسکن مددجویان و کمک هزینه خرید مسکن مددجویان می شود.

کرگانی در پایان گفت: خیرین محترم می‌توانند از طریق تماس با شماره ۳۵۲۱۲۱۰۱ و اخذ کد و کارت اشتراک ، از خدمات این بخش بهره‌مند شوند.

گفتنی است، خدمات کامل و طرح های در حال اجرای موسسه خیریه ابرار قائم از طریق سایت رسمی موسسه به آدرس www.abraregaem.ir و صفحات رسمی در فضای مجازی اطلاع رسانی می شود.