آرمان تبریز- مسئولین ارشد استانی عملکرد سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز مهار آتش سوزی بازار تبریز را موفق ارزیابی کردند.

آرمان تبریز- مسئولین ارشد استانی عملکرد سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تبریز مهار آتش سوزی بازار تبریز را موفق ارزیابی کردند.

به گزارش خبرنگار ما از تبریز،  استاندار آذربایجان شرقی، فرمانده سپاه عاشورای استان و فرمانده نیروی انتظامی استان عملکرد آتش نشانی شهرداری تبریز در مهار آتش سوزی بازار به رغم دشواری دسترسی به محل حریق را موفق ارزیابی کردند.

استاندار آذبایجان‌شرقی: آتش سوزی بازار تبریز سریع مهار شد

استاندار آذربایجان شرقی از عملکرد نیروهای آتش نشانی شهرداری تبریز در عملیات اطفاء حریق بازار تبریز قدردانی کرد و گفت: هرچند حضور شهروندان و اصناف و کسبه در محل بازار عبور و مرور و عملیات اطفاء حریق را برای نیروهای آتش نشانی بسیار دشوار کرده بود، اما با تلاش خستگی ناپذیر آتش نشانان و برنامه ریزی برای عملیات اطفاء حریق از چند ناحیه به ویژه مهار آتش از پشت بام، خوشبختانه آتش سوزی سریع مهار شد.

وی افزود: علاوه بر نیروهای آتش نشانی، خوشبختانه دیگر نهادهای مسئول نیز، پای کار بودند و در این میان از همکاری سپاه و ارتش و نیروی انتظامی هم تشکر می کنم.

قدردانی فرمانده سپاه عاشورا از شهرداری تبریز

سردار خرم پس از حضور میدانی در محل اطفاء حریق بازار تبریز و بازدید از سرای دودری ها همراه با شهردار تبریز از تلاش مجدانه کارکنان شهرداری تبریز به ویژه نیروهای آتش نشان در اطفاء به موقع حریق بازار تبریز قدردانی کرد.

فرمانده نیروی انتظامی آذربایجان‌شرقی: همکاری دستگاه‌های مختلف در تامین امنیت محدوده بازار ارزشمند بود

سردار حسین عبدی فتح نیز گفت: در جریان آتش سوزی شب گذشته سرای ایکی قاپولیلار بازار تبریز عوامل نیروی انتظامی تلاش کردند تا با تمام توان امنیت این بخش از بازار را برای فعالیت دستگاه های مختلف امداد رسان تامین کند.

او با قدردانی از همکاری سازمان های دخیل در مهار این بحران گفت: نیروهای امدادرسان در بخش های مختلف از جمله آتش نشانی با عملکرد سریع و به موقع توانستند این بحران را مدیریت کنند.