آرمان تبریز-مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز از آمادگی کامل این شرکت برای برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی خبر داد.

آرمان تبریز-مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز از آمادگی کامل این شرکت برای برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی خبر داد.

به گزارش خبرنگار از تبریز؛عادل کاظمی با اشاره به مطلب فوق افزود: در این زمینه هماهنگی لازم با استانداری آذربایجان شرقی انجام شده تا ضمن شناسایی شعبه های اخذ و شمارش آراء، بازدید دقیق از شبکه های برق رسانی اماکن مذکور انجام گیرد.

وی افزود: طی هفته آتی با برنامه ریزی منسجم، تمهیدات لازم برای پایداری شبکه برق در شعبات اخذ رای توسط همکاران شرکت در حوزه ستادی و امورهای بهره برداری انجام و از سلامت شبکه برق اطمینان حاصل خواهد شد.

وی از آماده باش کامل همکاران این شرکت در روز انتخابات خبر داد و افزود: با ایجاد کشیک ها و اکیپ های فوق العاده و اعمال اولویت برای انجام عملیات در حوزه های اخذ رای در صورت بروز هرگونه حادثه غیر مترقبه، امیدواریم با کمترین عارضه ممکن در شبکه برق، این امر مهم انجام گیرد.

وی با تاکید بر تامین برق مطمئن برای شعبات رای گیری، تصریح کرد: همکاران این شرکت با تمامی امکانات و توان خود و در تعامل با سایر سازمان ها و ارگان ها، همچون دوره های گذشته انتخابات، سعی در ایجاد زمینه و زیر ساخت های لازم برای برگزاری هر چه باشکوه تر و پر شور تر انتخابات خواهند داشت.

کاظمی در پایان گفت: هدف ما در صنعت برق و شرکت توزیع نیروی برق تبریز این است که مردم همیشه در صحنه بدون هیچگونه دغدغه ای به صورت گسترده در رای گیری شرکت نمایند.