آرمان تبریز- معاون فرهنگی کمیته امداد استان به تشریح برنامه های پایگاه های کمیته امداد در روز نیمه شعبان پرداخت.

آرمان تبریز- معاون فرهنگی کمیته امداد استان به تشریح برنامه های پایگاه های کمیته امداد در روز نیمه شعبان پرداخت.

به گزارش خبرنگار ما از تبریز، یوسف زمانی معاون فرهنگی کمیته امداد استان آذربایجان شرقی گفت: کمیته امداد استان در روز میلاد باسعادت امام زمان(عج) با برپایی پایگاه های فرهنگی بمدت دو روز در دو نقطه پرتردد تبریز (ائل گلی و تربیت) جشن نیمه شعبان را برگزار کرد.

وی ادامه داد: اجرای برنامه های فرهنگی، پخش شکلات بین شهروندان از جمله برنامه های جانبی بوده و هدف اصلی این اقدام فرهنگی، تبیین این موضوع بود که آن امام مصلح، با ظهور خود مستضعفین را وارث زمین خواهند کرد.

معاون فرهنگی کمیته امداد استان افزود: کمیته امداد امام خمینی(ره) بعنوان اصلی ترین نهاد حامی مستضعفین، با ایفای نقش هر چند ناچیز در برگزاری جشن بزرگ میلاد امام غائب از نظرها، علاوه بر ایجاد نشاط اجتماعی، سعی بر ترویج فرهنگ احسان و حمایت از محرومین در جامعه دارد.

وی با بیان اینکه این پایگاه های فرهنگی در نقاط یاد شده تبریز، با استقبال گسترده مردمی روبرو بود، گفت: خادمان محرومان در کمیته امداد، با ایجاد این بستر و به بهانه میلاد امام عدالت گستر، سعی کردند گامی هر چند کوچک در یاری رساندن به نهضت مهدوی بردارند.

زمانی تاکید کرد: هدف دیگر این اقدام فرهنگی امداد این بود که همگان بدانند نیمه شعبان بهترین بهانه برای یادآوری آن است که محرومین یاوران و ولی نعمتان انقلاب اسلامی در عصر غیبت هستند.