آرمان تبریز-سرویس سیاسی Yعضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی مجلس، ضمن قدردانی از تلاش بسیار سربازان گمنام امام زمان(عج)، گفت تثبیت امنیت و آرامش در کشور مدیون همه بالای این افراد با وجود امکانات کم است.

آرمان تبریز-سرویس سیاسی Yعضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی مجلس، ضمن قدردانی از تلاش بسیار سربازان گمنام امام زمان(عج)، گفت تثبیت امنیت و آرامش در کشور مدیون همه بالای این افراد با وجود امکانات کم است.
محمدجواد جمالی نوبندگانی در گفت‌وگو با خبرگزاری خانه ملت ضمن تبریک سالگرد سالروز امام زمان(عج) و روز سربازان گمنان امام زمان(عج)، گفت: کشور ما با دارا بودن ۱۵ همسایه آبی و خاکی، وسعت بسیار زیاد که جزء ۲۰ کشور اول دنیاست و با جمعیت ۸۰ میلیونی، و وضعیت امنیتی منطقه به لطف همت و تلاش سربازان گمنام امام زمان(عج) در امنیت کامل است.

نماینده مردم فسا در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: ما در منطقه ناامنی قرار گرفتیم، مرزهای شرقی ما از تا جنوب کشور پرمخاطره است، ما با وجود این ناامنی‌ها میزبان اتباع همسایه و حتی از بنگلادش و میانمار است، فشارهای امنیتی آمریکا از یک سو و ترورهای قبل از دهه ۶۰ که موجب شهادت ۱۷ هزار نفر توسط سازمان منافقین شد.

وی با اشاره به ترور ماه مقام معظم رهبری، رئیس قوه قضاییه، چند تن از وزرا و معاونانشان و برخی از نمایندگان مجلس در برهه زمانی از ۶ تیر تا ۸ شهریور سال‌های اول انقلاب اسلامی، گفت: بمب گذاری هفتگی و تجزیه طلبی‌ها به نام خلق بلوچ، خلق ترکن و غیره خوشبختانه به یاری و تلاش سربازان گمنام امام زمان(عج) خنثی شد.

جایگاه بالای سربازان گمنام امام زمان(عج) از جهت اِشراف اطلاعاتی در منطقه و فرامنطقه‌ای

جمالی نوبندگانی ادامه داد: در حال حاضر هم بن سلمان به دنبال افزایش ناامنی در منطقه است اما این افراد صدها طرح توطئه از بمب گذاری و ترور را خنثی می‌کنند و بدون اعلام این اقدامات به دنبال تثبیت آرامش و امنیت مردم در کشور هستند، از جهت اِشراف اطلاعاتی در منطقه و حتی در حوزه فرامنطقه‌ای جایگاه خوبی را به دست آوردند.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: وزارت اطلاعات جمهوری اسلامی یک وزیر رژیم صهیونیستی را در دام خود درگیر کرد، این موفقیت بالا شکست سهمگینی برای رژیم صهیونیستی بود، اخیرا هم رقیب نتانیاهو اعلام کرده بود که ایرانیان بر روی او اِشراف اطلاعاتی پیدا کردند.

وی افزود: این افراد با وجود همه مشکلات و کمبودهای امکاناتی، توفیقات بسیاری داشتند، مردم ما هم همیشه برای امنیت خود ارزش بسیار قائل بودند لذا اطلاعات ذی قیمتی را در اختیار سربازان گمنام امام زمان(عج) قرار دادند.

درخواست همکاری گروهای اطلاعاتی اروپایی از سربازان گمنام امام زمان(عج)

عضو هیات رئیسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: این نیروهای اطلاعاتی به حدی از کفایت رسیدند که بسیاری از گروه‌های اطلاعاتی اروپایی به آنها درخواست همکاری دادند یا خواستند که این افراد نسبت به ارایه آموزش به آنها بپردازند، متاسفانه به دلیل ماهیت و جوهره وزارت اطلاعات این عزیزان و دوستان نمی‌توانند موفقیت‌های خود را به اطلاع عموم برسانند اما ما به عنوان نمایندگان مردم قدردان آنها خواهیم بود.