آرمان تبریز-استاندارآذرباآرمان تبریز-استاندارآذربایجانشرقی در جلسه رفع مشکلات شهر باسمنج، بازنگری مجدد طرح_جامع این شهر را خواستار شد.یجانشرقی در جلسه رفع مشکلات شهر باسمنج، بازنگری مجدد طرح_جامع این شهر را خواستار شد.

آرمان تبریز-استاندارآذربایجانشرقی در جلسه رفع مشکلات شهر باسمنج، بازنگری مجدد طرح_جامع این شهر را خواستار شد.
به گزارش خبرنگار ما دکتر پورمحمدی با اعلام مطلب فوق در جلسه بررسی مسائل و مشکلات شهر باسمنج افزود: طرح جامع شهر باسمنج در سال ۱۳۸۶ با واقعیت های آن زمان تهیه شده است ولی متاسفانه مراحل تصویب آن ده سال طول کشیده و در طول این ده سال تغییرات زیادی در شهر صورت گرفته است.
وی تصریح کرد؛ در حال حاضر طرح جامع بدور_از_واقعیت و منطق می باشد و نیاز به بازنگری دارد.
مهندس عنصری شهردار باسمنج نیز در این جلسه قبل از سخنان استاندار آذربایجان شرقی ضمن تشکر از حضور ایشان و هیئت همراه در شهر باسمنج به تشریح مشکلات شهری و مطالبات شورای اسلامی شهر و شهرداری و مردم شهید پرور از آقای استاندار پرداخته و گفت: شورای اسلامی شهر و شهرداری و مردم خواستار نگاه ویژه حضرتعالی به شهر باسمنج و دستور حضرتعالی برای حل مشکلات این شهر هستیم.
گفتنی است؛ در ادامه این جلسه دستورات لازم جهت رفع مشکلات شهر باسمنج از طرف دکتر_پورمحمدی استاندار آذربایجان شرقی صادر شد تا نسبت رفع انهایی بخصوص به روز رسانی طرح جامع اقدام شود.
در پایان این جلسه استاندار آذربایجان شرقی به همراه هیئت از پروژه های در حال اجرای شهرداری باسمنج بازدید و در نهایت در گلزار شهدای این شهر حاضر شده و با آرمان های شهدا تجدید بیعت نمودند.