آرمان تبریز-رئیس دانشگاه پیام نور استان اعلام کرد ، دانشجویان بدهکار فقط تا آخر دیماه می توانند از طرح بخشودگی دانشگاه منتفع شوند.

آرمان تبریز-رئیس دانشگاه پیام نور استان اعلام کرد ، دانشجویان بدهکار فقط تا آخر دیماه می توانند از طرح بخشودگی دانشگاه منتفع شوند.
به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛دکتر معصومی با اعلام این خبر ، گفت : برای بهره مندی دانشجویان از شرایط ادامه تحصیل طرح های مختلفی در دانشگاه طی سالهای گذشته و امسال به مرحله اجرا در آمده است که یکی از آنها طرح بخشودگی بدهی و سنوات تحصیلی دانشجویان مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد ورودی سال ۹۷ و قبل از آن است .
ایشان با بیان اینکه دانشجویان بدهکار می توانند با استفاده از این طرح و حل مشکل بدهی خود ، به تحصیل خود در دانشگاه پیام نور ادامه دهند ، گفت : برای مدت زمان باقی مانده تحصیلی این دانشجویان هم هیچ مشکل مالی نخواهد بود و عزیزان میتوانند با استفاده از وام های قرض الحسنه بانک های طرف قرارداد دانشگاه ، بدون دغدغه به تحصیل خود در بزرگترین دانشگاه دولتی کشور ادامه دهند.
رئیس دانشگاه پیام نور استان با اشاره به مزایای تحصیل در دانشگاه پیام نور و شیوه متفاوت آموزشی آن ، گفت : در ایام کرونا و با تایید مسئولین محترم وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری ، دانشگاه پیام نور به عنوان تنها دانشگاهی هست که توانسته با زیر ساختی مناسب و آموزش های لازم ، تمام کلاس های خود را به صورت الکترونیکی برگزار نماید.
شایان ذکر است در طرح بخشودگی که تا پایان دیماه دانشجویان باید جهت استفاده از آن درخواست خود را به آموزش محل تحصیل ارائه دهند ، ترم های عدم مراجعه دانشجویان مرخصی تحصیلی بدون احتساب در سنوات و بدون پرداخت شهریه منظور خواهد شد و از نیمسال اول سال تحصیلی ۹۹-۱۴۰۰ قابل اجرا است . ایازی/ آرمان تبریز