آرمان تبریز- مهندس علی فرخی شهردار منطقه 7 تبریز با اشاره به اهمیت توجه به مراکز فرهنگی اظهار داشت: در کنار تمامی فعالیت های عمرانی توجه به مقوله فرهنگی و مرتفع کردن مشکلات و کاستی های موجود در این مراکز از جمله اولویت های کاری این شهرداری است.

آرمان تبریز- مهندس علی فرخی شهردار منطقه ۷ تبریز با اشاره به اهمیت توجه به مراکز فرهنگی اظهار داشت: در کنار تمامی فعالیت های عمرانی توجه به مقوله فرهنگی و مرتفع کردن مشکلات و کاستی های موجود در این مراکز از جمله اولویت های کاری این شهرداری است.

به گزارش خبرنگار ما از تبریز،  مهندس فرخی شهردار منطقه  با اعلام این خبر گفت: مراکز فرهنگی و آموزشی این شهرداری به دلیل عدم توجه در در سال های اخیر با مشکلات مختلفی مواجه بود که خوشبختانه در حال حاضر با مرتفع شدن مشکلات موجود و بهسازی ساختمان های این مراکز در جهت تقویت کیفی فعالیت های آنها نیز گام های مناسبی برداشته شده است.

وی با اشاره به اهمیت فعالیت های بوستان قرآن اظهار داشت: بوستان قرآن اولین بوستان قرآنی موجود در شمالغرب کشور است که می توان به نحو مناسب در جهت توسعه فرهنگ و آموزه های قرآنی بهره برد .

فرخی افزود: تلاش در جهت رونق بخشیدن به مراکز فرهنگی –آموزشی منطقه از جمله اولویت های این شهرداری است که در این خصوص تلاش خواهیم داشت ارتباط مناسب و موثر با مدارس ، مساجد و سایر مراکز فرهنگی منطقه داشته باشیم .

لازم به ذکر است همزمان با شروع سال جدید ثبت نام در رشته های قرآنی برای تمامی گروه های سنی اعم از ترتیل ، تجوید ، صوت و لحن ،بیسوادی ، آموزش قرآن به زبان انگلیسی ، آموزش نهج البلاغه ، کلاس های احکام ، رشته های هنری نظیر خیاطی ، گلدوزی ، گلسازی در سبک های مختلف  ، سرمه و جواهر دوزی ، عروسک سازی ، عثمان دوزی ، بافتنی ، آشپزی ایرانی اسلامی ، نقاشی کودکان و بزرگسالان و همچنین کلاس های مشاوره ، مهارت های زندگی ، آموزش های شهروندی ، تغذیه سالم ،  زبان انگلیسی ،  مکالمه زبان عربی ، رباتیک و … برای تمامی علاقمندان شروع شده است.

علاقمندان جهت شرکت در این دوره ها همه روزه می توانند از ساعات ۸ الی ۱۷ با مراجعه به بوستان قرآن ، فرهنگسرای کوثر لاله و سرای محله کوجووار نسبت به ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر اقدام نمایند.