آرمان تبریز- معاون هماهنگي امور عمراني استانداري استان آذربايجان شرقي با تقديم لوح سپاس از مهندس اکبر فتحي رئيس سازمان جهادکشاورزي استان تقدير کرد.

آرمان تبریز- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری استان آذربایجان شرقی با تقدیم لوح سپاس از مهندس اکبر فتحی رئیس سازمان جهادکشاورزی استان تقدیر کرد.

به گزارش خبرنگار ما از تبریز، مهندس جواد رحمتی از زحمات بی شائبه مهندس اکبر فتحی رئیس سازمان جهادکشاورزی استان، در امر خدمت رسانی به روستائیان و حسن همکاری با اداره کل امور روستایی و شوراهای استانداری با اهداء لوح سپاس قدردانی نمود.
در این لوح که توسط معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری استان آذربایجان شرقی توشیح شده، آمده است: توفیق خدمت به روستائیان عزیز در نظام اسلامی، فرصت گرانبها و پرافتخاری است که علاوه بر خشنودی روستائیان، موجبات رضایت پروردگار متعال را درپی خواهد داشت و به یقین در این راستا کسانی موفق و سربلند خواهند بود که بتوانند به خوبی از این فرصت و مسئولیت در راستای جلب رضایت خداوند و خدمت صادقانه و موثر به مردم نهایت استفاده را ببرند. قطعاً کار برای رضای خداوند بدون اجر و پاداش نخواهد ماند.
بدینوسیله لازم می دانم از زحمات جنابعالی و همکاران ارجمند آن سازمان، در امر خدمت رسانی به روستائیان گرانقدر و همچنین حسن همکاری با اداره کل امور روستائی و شوراهای استانداری در بازدید از پروژه های منتخب روستایی در طول ۹ دوره گذشته که منجر به کسب رتبه سوم کشوری در بین سایر استانها حسب ارزیابی معاونت توسعه روستایی ریاست جمهوری گردیده است، تقدیروتشکر نموده و موفقیت و بهروزی روز افزونتان را از درگاه ایزدمنان مسالت می نمایم.