آرمان تبریز-رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از بازداشت دو شروری خبر داد که در باغی مخفی شده بودند و گفت: این متهمان توسط سگهای نگهبان باغ مورد حمله قرار گرفتند و راهی بیمارستان شدند.

آرمان تبریز-رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از بازداشت دو شروری خبر داد که در باغی مخفی شده بودند و گفت: این متهمان توسط سگهای نگهبان باغ مورد حمله قرار گرفتند و راهی بیمارستان شدند.

سرهنگ سعید راستی با اعلام خبر بازداشت چند شرور در تهران اظهار کرد: چندی پیش تعدادی از اوباش سابقه‌دار شهر تهران با نوچه‌پروری و کری‌خوانی در فضای مجازی و انتشار کلیپ‌هایی از شرارت‌های خود در شبکه‌های اجتماعی، موجب رعب و وحشت شهروندان شده بودند که بررسی موضوع در دستور کار تیمی از مأموران مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ قرار گرفت.

رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران عنوان کرد: در تحقیقات میدانی و رصد‌های اطلاعاتی، مخفیگاه متهمان در چند نقطه از شهر تهران شناسایی شد و نتیجه بررسی‌های پلیس در اختیار مقام قضائی قرار گرفت.

وی با اشاره به اینکه دو تن از متهمان در یک عملیات پلیسی در مخفیگاهشان در حوالی شهر ری در حالیکه قصد تغییر مکانشان را داشتند، دستگیر شدند، گفت: در بررسی‌های بیشتر از مخفیگاه این افراد چند قبضه سلاح سرد کشف شد و هر دو متهم برای تحقیقات تکمیلی به پلیس امنیت عمومی انتقال یافتند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: با دستگیری این دو شرور، تلاش برای بازداشت دو همدست آن‌ها ادامه داشت که مأموران در رصد‌های اطلاعاتی دریافتند دو شرور دیگر از ترس گرفتار شدن در دام پلیس به یک باغ شخصی در حوالی کهریزک گریخته و قصد دارند در این باغ مخفی شوند.

راستی با بیان اینکه مخفیگاه متهمان جدید بلافاصله شناسایی شد، افزود: پیش از ورود مأموران پلیس به مخفیگاه متهمان، آن‌ها توسط سگ‌های نگهبان بدون قلاده این باغ مورد حمله قرار گرفته و از ناحیه بازو و پا به‌شدت مصدوم شده بودند و در نهایت با حضور نیرو‌های امدادی برای ارائه خدمات درمانی به بیمارستان منتقل شدند.

رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران بیان کرد: در نهایت هر چهار متهم پس از تکمیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به دادسرا معرفی شدند.

وی ضمن هشدار به کری‌خوانان در فضای مجازی یادآور شد: پلیس با اشرافیت و رصد دقیق تحرکات اراذل و اوباش و برهم‌زنندگان نظم و امنیت عمومی، اجازه قدرت‌نمایی را به آن‌ها نخواهد داد.

این مقام انتظامی از شهروندان خواست تا با ارائه گزارش‌های خود به سامانه ۱۱۰، پلیس را در این مسیر همراهی کنند.

  • منبع خبر : پارسینه