آرمان تبریز- مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز از اجرای 820 میلیارد ریال پروژه در طول سال 97 خبر داد.

 آرمان تبریز- مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز از اجرای ۸۲۰ میلیارد ریال پروژه در طول سال ۹۷ خبر داد.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز؛ عادل کاظمی در دیدار نوروزی با همکاران این شرکت، با اعلام خبر فوق افزود: سال ۹۷ با کمترین پروژه انتقالی به سال ۹۸ پایان یافت که امیدواریم پروژه های انتقالی نیز در سه ماهه نخست امسال پایان پذیرد.

وی با اشاره به تسریع در روند اجرای تعمیرات پیشگیرانه(pm)  در سطح شرکت، تاکید کرد: انجام تعمیرات پیشگیرانه، تاب آوری تجهیزات برق را در برابر بحران های احتمالی افزایش می دهد که در این زمینه می بایست وابستگی به پیمانکاران، به حداقل ممکن برسد.

وی مدیریت دارایی های فیزیکی را یکی از تکنیک های جدید نگهداری تجهیزات عنوان کرد و افزود: امیدواریم در سال جدید بتوانیم این تکنیک را در شرکت، پیاده سازی کنیم.

کاظمی تصریح کرد: امیدواریم قبل از شروع دوره پیک بار سال ۹۸ بتوانیم رویت پذیری فیدر های ۲۰ کیلووات را به طور کامل به انجام برسانیم.

وی از استقرار سامانه های نرم افزاری غیر حضوری خدمات مشترکین در سال ۹۷ خبر داد و افزود: با توجه به وصول ۹۷ درصدی مطالبات شرکت در سال گذشته، می بایست از آغاز سال جدید، اهتمام ویژه ای برای وصول مطالبات داشته باشیم.

وی تامین لوازم اندازه گیری متقاضیان برق را موردتاکید قرار دادندو نیز افزودند: با در نظر گرفتن بهبود در شاخص های خدمات مشترکین، می بایست به طور مستمر و شایسته به پیمانکاران این بخش نظارت کامل صورت گیرد.

رئیس هیئت مدیره شرکت توزیع نیروی برق تبریز از  آغاز عملیات ساختمان ستادی این شرکت خبر داد و افزود: با توجه به پراکندگی واحد های مختلف حوزه ستادی که خدمت رسانی به مردم را با مشکل مواجه نموده است، امیدواریم بخش سازه ای ساختمان جدید در سال پیش رو، بتواند اجرا و تکمیل شود.

وی از تکمیل ورود اطلاعات برداشت شده GIS(سیستم اطلاعات جغرافیایی) در شرکت تا پایان سه ماهه نخست سال ۹۸ خبر داد و تصریح کرد: هدفگذاری ما در فاز بعدی، کاربردی نمودن اطلاعات GIS در حوزه های مختلف کاری شرکت می باشد.

وی با اشاره به پیش رو بودن ایام پیک بارسال ۹۸، تاکید کرد: برنامه های پیک سایی و مدیریت مصرف می بایست با جدیت پیگیری شده و قبل از شروع پیک بار، تفاهم نامه های مورد نیاز با مشترکین صنعتی و کشاورزی و… منعقد شود.

وی در پایان خاطر نشان شد: این شرکت سال جدید را با یک برنامه مدون آغاز می کند و باید همگی تلاش کنیم تا در پایان سال به اهداف تعیین شده، دست پیدا کنیم.