• تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۵ | کد خبر : 2296
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  تعامل با اولیاء دانش آموزان باعث افزایش جذب مشارکت در مدارس می شود
  آرمان تبریز- رئیس  اداره آموزش و پرورش شهرستان آذرشهر گفت: تعامل با اولیاء دانش آموزان باعث افزایش جذب مشارکت در مدارس می شود. به گزارش آرمان تبریز، عباسقلی دواتگر در جلسه انتخابات انجمن اولیاء و مربیان مدارس دخترانه قاضی جهان شامل مدرسه ۱۲ فروردین و فجر قاضی جهان که با حضور یکصدتن از اولیاء دانش […]

  آرمان تبریز- رئیس  اداره آموزش و پرورش شهرستان آذرشهر گفت: تعامل با اولیاء دانش آموزان باعث افزایش جذب مشارکت در مدارس می شود.
  به گزارش آرمان تبریز، عباسقلی دواتگر در جلسه انتخابات انجمن اولیاء و مربیان مدارس دخترانه قاضی جهان شامل مدرسه ۱۲ فروردین و فجر قاضی جهان که با حضور یکصدتن از اولیاء دانش آموزان و خیاط زاده معاون پرورشی اداره آموزش و پرورش شهرستان آذرشهر برگزار شده بود با بیان اینکه انجمن اولیاء و مربیان مظهر همکاری خانه و مدرسه در امر تعلیم و تربیت فرزندان است گفت: توسعه مشارکت ها یکی از سیاست های راهبردی آموزش وپرورش می باشد و مسیر جلب مشارکت اولیای دانش آموزان در فعالیت های آموزشی و پرورشی مدرسه از طریق تشکیل و حضور در انجمن اولیا و مربیان می گذرد و اولیاء از این طریق می توانند در زمینه های مختلف با مدرسه همکاری داشته باشند.
  وی با بیان اینکه انجمن اولیاء و مربیان مدارس، یکی از ارکان آموزشگاه محسوب می شود گفت: اولیاء و خانواده ها نقش بسیار مهمی در تعلیم وتربیت دارند.
  دواتگر به وظایف انجمن های اولیاء و مربیان اشاره نموده و افزود: تامین مشارکت فکری، عاطفی وآموزشی اولیاء و تقویت هماهنگی و همسویی تربیتی و آموزشی خانه و مدرسه، مشارکت و کمک به ارتقای کیفیت فعالیت های آموزشی و تربیتی مدرسه و نظارت برنحوه هزینه وجوه حاصل از کمکهای مردمی از جمله این وظایف می باشد.
  رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان آذرشهر اظهار کرد: توسعه مشارکت های مردمی در حل مشکلات آموزش و پرورش که نسبت به گذشته از رشد زیادی برخوردار می باشد. ایجاد جو مثبت و صمیمی بین فرهنگیان، توسعه نمازخانه های مدارس به همراه گسترش اقامه نماز جماعت در مدارس، توسعه و افزایش کمی و کیفی کلاسهای آموزش خانواده در راستای مقابله با آسیب های اجتماعی از مهم ترین اقدامات آموزش و پرورش شهرستان آذرشهر در سالهای اخیر بوده است   .
  علیرضا ایمانزاده نیز به نمایندگی از طرف انجمن اولیاء و مربیان در مورد اقدامات انجام شده در طول سال گذشته بخصوص ساختمان چند منظوره در دست احداث ۱۲۰متری نمازخانه،کارگاه، آزمایشگاه و… گزارشی داد و اولیاء محترم را دعوت به همکاری در تمامی زمینه ها نمود.
  خانم فاطمه رشیدی مدیر مدرسه ۱۲ فروردین نیز از حضور پرشور اولیاء محترم تشکر کرد و با اهدای لوح تقدیر و کادو به انجمن و اولیاء سال گذشته از زحمات آنها نهایت تشکر و قدردانی را انجام داد.
  گفتنی است در این جلسه آقایان حاج قربان پورمحمود با ۶۳ رای، علیرضا ایمانزاده با ۶۲ رای، امیر باقرپور و علیرضا زارع هرکدام با ۵۱ رای، حسین محمدعلیزاده با ۵۰ رای و حاج علی لطفی با ۲۸ رای بیشترین آرا را از آن خود نمودند.
  گفتنی است در این جلسه از قاریان برتر آموزشگاه ۱۲ فروردین تقدیر بعمل آمد و اولیاء محترم بعد از انتخابات حدود ۱۲۰ میلیون ریال برای اتمام ساختمان نمازخانه و چند منظوره قول مساعدت دادند.

   

   

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب