• تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶ | کد خبر : 16742
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  مدیرکل کمیته امداد استان آذربایجان شرقی
  ارائه ۲۷۰ مشاوره حقوقی به مددجویان آذربایجان شرقی
  آرمان -مدیرکل کمیته امداد استان آذربایجان شرقی به تشریح اقدامات حقوقی و امور مجلس این نهاد در شش ماهه نخست امسال پرداخت. به گزارش خبرنگار ما در تبریز، محمد کلامی مدیر کل کمیته امداد استان آذربایجان شرقی با بیان اینکه مددجویان تحت حمایت این نهاد از مشاوره حقوقی رایگان ۲۴۶ وکیل نیکوکار بهره مند هستند، […]

  آرمان -مدیرکل کمیته امداد استان آذربایجان شرقی به تشریح اقدامات حقوقی و امور مجلس این نهاد در شش ماهه نخست امسال پرداخت.
  به گزارش خبرنگار ما در تبریز، محمد کلامی مدیر کل کمیته امداد استان آذربایجان شرقی با بیان اینکه مددجویان تحت حمایت این نهاد از مشاوره حقوقی رایگان ۲۴۶ وکیل نیکوکار بهره مند هستند، گفت: در شش ماهه نخست سال جاری از ۲۷۰ پرونده حقوقی مددجویان تحت حمایت این نهاد ۱۷۷ پرونده مختومه شده و ۹۳ پرونده در حال پیگیری است.
  وی با اشاره به اینکه مددجویان به علت عدم تمکن مالی به وکلای نیکوکار معرفی می‌شوند، گفت: در شش ماهه نخست سال جاری ۲۷۰ معاضدت و مشاوره حقوقی به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان آذربایجان شرقی انجام شده است.
  مدیرکل کمیته امداد استان با اشاره به اینکه ۲۴ میز خدمت حقوقی با هدف تسهیل ارائه خدمات حقوقی به مددجویان تشکیل شده است، افزود: میز خدمت حقوقی برای کمک به مددجویان در امور حقوقی و ارتقای سطح آگاهی مددجویان ایجاد شده و مشکلات حقوقی، عدم توانائی برای احقاق حق و پایمال شدن حقوق مددجویان تحت حمایت از دلایل تشکیل آن است.
  کلامی با بیان اینکه مددجویان تحت حمایت این نهاد از پرداخت هزینه های دادرسی معاف هستند، بیان کرد: مددجویان تحت حمایت دارای مشکلات حقوقی به کانون وکلا معرفی و نسبت به ارائه خدمات و پیگیری پرونده مددجویان از سوی وکلای نیکوکار اقدام می شود.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب