• تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶ | کد خبر : 16459
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  رييس اداره روابط عمومي شركت آبفار آذربايجان شرقي خبرداد:
  راه اندازی سامانه ۱۵۲۳ جهت پرداخت تلفنی قبوض آب روستائیان آذربایجان شرقی برای تکریم ارباب رجوع
  آرمان تبریز- برای تکریم ارباب رجوع سامانه ۱۵۲۳ جهت پرداخت تلفنی قبوض آب روستائیان در شرکت آب و فاضلاب روستایی استان آذربایجان شرقی راه اندازی شد. به گزارش خبرنگار ما در تبریز،علی هادی رییس اداره روابط عمومی شرکت آبفار با اعلام این خبر گفت : با راه اندازی این سامانه از این پس این امکان […]

  آرمان تبریز- برای تکریم ارباب رجوع سامانه ۱۵۲۳ جهت پرداخت تلفنی قبوض آب روستائیان در شرکت آب و فاضلاب روستایی استان آذربایجان شرقی راه اندازی شد.

  به گزارش خبرنگار ما در تبریز،علی هادی رییس اداره روابط عمومی شرکت آبفار با اعلام این خبر گفت : با راه اندازی این سامانه از این پس این امکان را برای مشترکین روستایی استان آذربایجان شرقی فراهم می سازد تا از هر نقطه ای از استان به وسیله تلفن های ثابت و همراه با گرفتن ۱۵۲۳ صورت حساب های دوره ای آب بهاء خود را پرداخت نمایند.

  وی هدف از راه اندازی این سامانه را ارائه خدمات مطلوب به مشترکین شرکت آب و فاضلاب روستایی استان اعلام کرد و گفت : از جمله خدمات این سامانه به ثبت قرائت کنتور ، اطلاعات قبوض ، اعلام حادثه ، اطلاع رسانی ، انتقاد و شکایات ، پیشنهادات و دریافت وقت از رییس هییت مدیره و مدیرعامل اشاره کرد.

  وی هم چنین به مزایای این طرح شامل : جلوگیری از اتلاف وقت روستائیان در مراجعه به بانک ها ، جلوگیری از ترددهای غیر ضروری ، تسریع در ارائه خدمات و کاهش هزینه های مشتری ، اطلاع رسانی و ارائه خدمات متنوع و پیگیری مشکل کیفیت آب و کلیه خدمات ارائه به صورت غیر حضوری نیز اشاره نمود.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب