• تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶ | کد خبر : 16453
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تبریز خبر داد:
  تغییر طرح لباس پاکبانان در راستای تکریم پاکبانان شهر و در آستانه ۲۰۱۸
  آرمان تبریز-مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تبریز از تغییر طرح لباس پاکبانان در راستای تکریم پاکبانان شهر و در آستانه ۲۰۱۸ خبر داد. به گزارش خبرنگار ما در تبریز ، علیرضا اصغری مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند از تغییر طرح لباس پاکبانان در آستانه  تبریز ۲۰۱۸ ، پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی خبر داد. وی […]

  آرمان تبریز-مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تبریز از تغییر طرح لباس پاکبانان در راستای تکریم پاکبانان شهر و در آستانه ۲۰۱۸ خبر داد.

  به گزارش خبرنگار ما در تبریز ، علیرضا اصغری مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند از تغییر طرح لباس پاکبانان در آستانه  تبریز ۲۰۱۸ ، پایتخت گردشگری کشورهای اسلامی خبر داد.

  وی افزود : با توجه به اهمیت موضوع این مهم با بهرمندی از تجربه های داخلی و استفاده از نظریات کارشناسان ذیربط و پاکبانان در قالب طرح نو آورانه و با در نظر گیری نکات فنی و اجرایی کار، در استقبال از ۲۰۱۸ مورد بهره برداری قرار میگیرد.

  اصغری همچنین شاخص هایی از جمله آسایش و تکریم پاکبانان ، کیفیت مناسب ، دو تکه بودن و همچنین استفاده از شبرنگ های ترافیکی به جهت افزایش ایمنی آنها را از دیگر ویژگی های این طرح برشمرد.

  مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری تبریز در پایان با اشاره به تولید ۱۲۰۰ تن زباله در روز که با مدیریت صحیح و تلاش به موقع و بدون متوقف پاکبانان و تلاشگران سازمان مدیریت پسماند جمع آوری و به مرکز دفن فنی مهندسی منتقل می شود، افزود : پاکیزگی شهر در سایه تلاش شبانه روزی پاکبانان و رانندگان حمل زباله  محقق می شود که باید قدردان زحمات این عزیزان باشیم.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب