• تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۶ | کد خبر : 16450
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  با خط‌کشی و نصب علایم ترافیکی توسط منطقه ۷ تبریز،
  پروژه تعریض و دوبانده‌کردن جاده خلجان، آماده بهره‌برداری است
  آرمان تبریز-شهردار منطقه ۷ تبریز گفت: با خط کشی و نصب علایم ترافیکی پروژه تعریض و دوبانده کردن جاده خلجان، آماده بهره برداری است. به گزارش آرمان تبریز، علی فرخی شهردار منطقه با اعلام این خبر گفت: مسیر خلجان جزو جاده های پر خطری بود که سالیانه تصادفات زیادی در این مسیر رخ می داد که […]

  01.JPG

  آرمان تبریز-شهردار منطقه ۷ تبریز گفت: با خط کشی و نصب علایم ترافیکی پروژه تعریض و دوبانده کردن جاده خلجان، آماده بهره برداری است.

  به گزارش آرمان تبریز، علی فرخی شهردار منطقه با اعلام این خبر گفت: مسیر خلجان جزو جاده های پر خطری بود که سالیانه تصادفات زیادی در این مسیر رخ می داد که خوشبختانه به همت همکاران این شهرداری ظرف چند ماه اخیر شاهد حل مشکل چندین ساله اهالی و دو بانده شدن این جاده با رعایت تمامی آیتم های عمرانی و ترافیکی آن هستیم.

  وی افزود: بعداز اتمام عملیات عمرانی طرح تعریض و دو بانده کردن جاده خلجان در حال حاضر عملیات خط کشی و نصب علایم ترافیکی مسیر نیز جهت در راستای افزایش ضریب ایمنی و تسهیل در امر تردد وسایل نقیله به اتمام رسیده است.

  شهردار منطقه تصریح کرد : ۱۲ هزار متر طول خط کشی در این جاده صورت گرفته و همچنین  نسبت به نصب تابلو ، سیلندر و گل میخ های ترافیکی در طول این مسیر اقدام شده است.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب