• تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶ | کد خبر : 16426
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  ارائه آخرین دستاوردهای اتوماسیون شبکه برق تبریز
  آرمان تبریز- هم زمان با ششمین نشست هم اندیشی بهره برداری شرکت های توزیع نیروی برق غرب و شمال غرب کشور، شرکت توزیع نیروی برق تبریز آخرین دستاوردهای خود در زمینه اتوماسیون شبکه را ارائه کرد. به گزارش خبرنگار ما در تبریز، مدیرعامل این شرکت با اشاره به مزایای اتوماسیون شبکه، تصریح کرد: یکی از […]

  آرمان تبریز- هم زمان با ششمین نشست هم اندیشی بهره برداری شرکت های توزیع نیروی برق غرب و شمال غرب کشور، شرکت توزیع نیروی برق تبریز آخرین دستاوردهای خود در زمینه اتوماسیون شبکه را ارائه کرد.
  به گزارش خبرنگار ما در تبریز، مدیرعامل این شرکت با اشاره به مزایای اتوماسیون شبکه، تصریح کرد: یکی از بزرگترین مزیت های این سیستم کاهش زمان خاموشی های ناشی از حوادث در شبکه برق می باشد.
  عادل کاظمی افزود: دستگاه های سکسیونر موتوردار دارای قابلیت قطع و وصل شبکه از راه دور می باشند و همچنین با قابلیت تشخیص خطاهای اتفاق افتاده در شبکه، موجب کاهش زمان خاموشی ها می شوند.
  وی افزود: انجام سریع مانور، جابه جایی بار و تشخیص سریع منطقه خطا در شبکه از دیگر مزایای این سکسیونر ها می باشد که استفاده از آنها در شبکه توزیع برق تبریز روز به روز در حال افزایش است.

  وی اظهار داشت: در سال های قبل تمامی خدمات اتوماسیون ازطریق شرکت های بخش خصوصی انجام می گرفت که خوشبختانه هم اکنون این پروسه به طور کامل توسط کارشناسان این شرکت انجام می شود.
  کاظمی ادامه داد: در یک سال اخیر ما توانسته ایم فرآیند اتوماسیون ۳۷ سکسیونر را به طور کامل انجام دهیم و حتی ۲۰ دستگاه مودم رادیویی نیز توسط کارشناسان این شرکت تعمیر و به شبکه بازگردانده شد.
  وی اظهار داشت: نرم افزار استفاده شده در اتوماسیون شبکه توزیع برق تبریز ، اسکادا می باشد که نرم افزاری جامع بوده و در شمال غرب کشور تنها توسط این شرکت مورد استفاده قرار می گیرد.
  گفتنی است نمایشگاه توانمندی های شرکت های توزیع نیروی برق غرب و شمال غرب کشور در حاشیه ششمین نشست هم اندیشی بهره برداری شرکت های توزیع در ارومیه برگزار می شود.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب