• تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۶ | کد خبر : 16416
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  هم زمان با ششمین نشست هم اندیشی بهره برداری شرکت های توزیع برق غرب و شمال غرب کشور؛
  ارائه دو کارگاه آموزشی توسط همکار برق تبریز
  آرمان تبریز-در جریان ششمین نشست هم اندیشی بهره برداری شرکت توزیع نیروی برق غرب و شمال غرب کشور، دو کارگاه آموزشی توسط همکار برق تبریز ارائه شد. به گزارش خبرنگار ما در تبریز،یکی از این کارگاه ها که توسط جعفرجعفرزاده ارائه شد، بررسی سرکابل های آسیب دیده در محدوده شرکت توزیع نیروی برق تبریز بود. […]

  آرمان تبریز-در جریان ششمین نشست هم اندیشی بهره برداری شرکت توزیع نیروی برق غرب و شمال غرب کشور، دو کارگاه آموزشی توسط همکار برق تبریز ارائه شد.

  به گزارش خبرنگار ما در تبریز،یکی از این کارگاه ها که توسط جعفرجعفرزاده ارائه شد، بررسی سرکابل های آسیب دیده در محدوده شرکت توزیع نیروی برق تبریز بود.

  با توجه به آسیب دیدگی سرکابلهای خشک در نیمه دوم سال ۹۵ کارشناسان بهره برداری برق تبریز طی برگزاری چندین جلسه با تامین کنندگان سرکابل و مفصل به نتایج مهمی رسیدند که به صورت یک کارگاه آموزشی تهیه و در این نشست ارائه گردید.

  نیاز به آموزش مستمر نصابان سرکابل و مفصل، انتخاب نفرات متبحر با برگزاری آزمون، ایجاد شناسنامه سرکابل و مفصل از جمله نتایج این کارگاه بود.

  همچنین با توجه به بررسی اطلاعات گرفته شده از سازمان محیط زیست و سازمان هواشناسی مشخص گردید که در نیمه دوم سال با کاهش دما و افزایش آلودگی هوا، سرکابل هایی که ساختار ضعیفی دارند، آسیب پذیر می باشند.

  کار گاه دوم نیز با عنوان تعمیر دژنگتورهای گازی توسط مهندس جعفرزاده ارائه شد که در این کارگاه نیز نحوه سنجش میزان گاز SF6 موجود در داخل سیلندرهای دژنگتور آموزش داده شده و همچنین در صورت افت فشار گاز، نحوه تزریق گاز و تعمیرات لازم به حاضرین در نشست ارائه گردید.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب