• تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۶ | کد خبر : 16342
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  ” یعقوب فتح الله زاده ” سکان دار شهرداری سردرود شد
  آرمان  تبریز-طی مراسمی با حضور رحیم شهرتی فر، فرماندار تبریز و مرتضی علیخانی، مدیرکل امور شهری و شورا‌های استانداری، “یعقوب فتح الله زاده” به عنوان شهردار جدید سردرود معرفی و از خدمات جواد حاجی زاده تقدیر شد. به گزارش آرمان تبریز،فرماندار شهرستان تبریز در مراسم معارفه شهردار جدید سردرود، از سردرود به عنوان شهر هنر […]

  آرمان  تبریز-طی مراسمی با حضور رحیم شهرتی فر، فرماندار تبریز و مرتضی علیخانی، مدیرکل امور شهری و شورا‌های استانداری، “یعقوب فتح الله زاده” به عنوان شهردار جدید سردرود معرفی و از خدمات جواد حاجی زاده تقدیر شد.

  به گزارش آرمان تبریز،فرماندار شهرستان تبریز در مراسم معارفه شهردار جدید سردرود، از سردرود به عنوان شهر هنر و اقتصاد در استان یاد کرد و شهروندان این شهر را شایسته بهترین ها دانست و گفت: تلاش برای جذب سرمایه گذاری های بخش خصوصی و خارجی در راستای تسریع روند توسعه کشور را از ضرورت های مدیریتی است و در این عرصه نقش شهرداری ها و شورای شهر به عنوان مدیران شهری بیش از سایر دستگاه هاست.

  شهرتی فر افزود: خوشبختانه در دوره قبلی شوراها ، شورای شهر سردرود از جمله معدود شوراهای شهری استان و شهرستان تبریز بود که کوچک ترین مشکل و چالشی در روند مدیریتی آن وجود نداشت و من از این بابت از شورای چهارم سردرود تشکر می کنم.

  فرماندار تبریز در عین حال بر لزوم انتقال تجربیات شورایی تبریز به سردرود تأکید و ابراز امیدواری کرد در سایه تعاملات متقابل ، روند توسعه متوازن این شهر به عنوان نزدیک ترین شهر به مرکز استان تسریع شود.

  آمده ام تا دینم را به زادگاهم ادا کنم.

  شهردار جدید سردرود نیز در این مراسم اساس کار و مدیریت خود در این مجموعه را صداقت در خدمت و پاکدستی اعلام و بر حرکت متعهدانه در این راه تأکید کرد و افزود: به عنوان بومی سردرود ، بار سنگین مسوولیت شهرداری را قبول کرده ام تا به زادگاهم ادای دین کنم و در این راه از هیچ کوششی فروگذار نخواهم بود.

  مهندس یعقوب فتح الله زاده با اشاره به اینکه از سختی های کار هراسی ندارم چراکه لذت موفقیت در شرایط سخت چندین برابر است و من با جان و دل خودم را وقف مردم شریف سردرود خواهم کرد، تاکید کرد: در انجام صحیح وظایف محوله ام با هیچ کس معامله نخواهم کرد و تنها در راستای حل مشکلات مردم و رضای خدا قدم برخواهم داشت.

  فتح الله زاده در عین حال با اعلام این که برنامه کاری شهرداری سردرود در ۱۵ محور اصلی تدوین و نهایی شده است گفت: تلاش برای بازگرداندن ۳۵ هکتار از اراضی متعلق به سردرود که در اختیار و تملک شهرداری تبریز قرار دارد ، احیای بافت های فرسوده شهری ، صیانت از بیت المال ، تلاش برای افزایش سطح و میزان مشارکت مردمی در اداره شهر ، توسعه سرمایه گذاری بخش خصوصی در مدیریت شهری و قانونمندی و قانونگرایی ازاهم برنامه های کاری شهرداری سردرود خواهد بود.

  سردرود بازوی قدرتمندی برای ” تبریز ۲۰۱۸ ” می تواند باشد

  رییس شورای اسلامی شهر سردرود نیز در این مراسم با اشاره به اینکه سردرود پایتخت تابلوفرش جهان و قطب مراکز پذیرایی استان است، خاطر نشان کرد: این شهر پتانسیل بالایی در جذب سرمایه گذاری و میزبانی از گردشگران در سال ۲۰۱۸ دارد و باید گفت که تنها با همراهی شورای شهر، شهرداری و تک تک شهروندان می‌توان برنامه‌های شورا را عملیاتی کرد.

  مهندس مقصود عبدالمحمدپور افزود: خوشبختانه حرکت جهشی سردرود به سمت توسعه و تحقق اهداف سرمایه گذاری آغاز شده و همه ما باید از این فرصت برای تحقق اهداف مورد نظر استفاده کنیم.

  وی همچنین تعامل و همدلی اعضای شورای شهر و در کنار آن تلاش شهردار منتخب و همراهی مردم و مسوولان این شهر را زمینه ساز موفقیت های آتی در توسعه شهری سردرود ارزیابی و ابراز امیدواری کرد در سایه این همکاری ها ، شهر سردرود به جایگاه واقعی خود برسد.

   

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب