• تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۶ | کد خبر : 16293
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  شهردار منطقه ۲ تبریز:
  عملیات کاشت بوستان شهدای آتش نشان، در مراحل پایانی است
  خبرگزاری آریا-شهردار منطقه ۲ تبریز گفت: عملیات کاشت و احداث فضای سبز بوستان شهدای آتش نشان با کاشت انواع نهال و درختچه در مراحل پایانی اجرا قرار دارد. به گزارش خبرنگار ما در تبریز، رسول موسایی افزود: عملیات کاشت و احداث فضای سبز بوستان شهدای آتش نشان با استفاده از انواع نهال و درختچه و […]

  خبرگزاری آریا-شهردار منطقه ۲ تبریز گفت: عملیات کاشت و احداث فضای سبز بوستان شهدای آتش نشان با کاشت انواع نهال و درختچه در مراحل پایانی اجرا قرار دارد.

  به گزارش خبرنگار ما در تبریز، رسول موسایی افزود: عملیات کاشت و احداث فضای سبز بوستان شهدای آتش نشان با استفاده از انواع نهال و درختچه و کاشت چمن در مراحل پایانی اجرا قرار دارد و فقط عملیات کاشت بوته گل های زیبای پائیزه برای تکمیل پوشش گیاهی این پارک باقی مانده است.

  شهردار منطقه دو تبریز در ادامه افزود: انواع درخت از قبیل بیدمجنون، اقاقیای چتری و نارون و درختچه هایی همچون آقطی، رز و بوداغ، زینت بخش فضای سبز پارک شهدای آتش نشان شده است.

  موسایی از کاشت بوته گل های پائیزه در فضای این پارک نیز خبر داد و تصریح کرد: عملیات احداث فضای سبز این بوستان هم اکنون در مرحله کاشت گل های دائمی همچون رز و گل های نشائی از قبیل کلم زینتی و بوته گل های زیبای داودی قرار دارد که با اتمام این فعالیت فضای زیبای پارک با انواع گل های الوان و متنوع پائیزه، تداعی بخش فصل زیبای طلائی رنگ خزان می شود.

  وی اضافه کرد: برای حفظ و نگهداری از فضای پارک شهدای آتش نشان، عملیات لوله گذاری شبکه آب خام نیز در این بوستان به پایان رسیده است.

  شهردار منطقه ۲ تبریز خاطرنشان کرد: عملیات احداث بوستان شهدای آتش نشان در راستای تکریم روح مطهر شهدای آتش نشان و به منظور پاسداشت دلاورمردان شجاع این حوزه خدماتی، بصورت حاشیه ای و طولی در فضائی نزدیک به ۱۰هزار مترمربع با انجام کف سازی، جدول گذاری و احداث محل بازی کودکان و زمین ورزشی والیبال به اتمام رسیده است.

  برای استفاده مناسب شهروندان از فضای پارک شهدای آتش نشان در زمان اوقات فراغت و ایام تعطیلات، نصب ۱۲ باب آلاچیق در فضای آن به انجام رسیده و به منظور تامین امنیت کودکان به هنگام بازی و تفریح در فضای پارک، اطراف محل بازی کودکان نرده کشی شده است.

   

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب