• تاریخ انتشار خبر : دوشنبه ۱۷ مهر ۱۳۹۶ | کد خبر : 16284
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  قدردانی برق تبریز از مشترکین برای عبور از پیک تابستان
  آرمان تبریز- شرکت توزیع نیروی برق تبریز از تمامی مشترکین خود به خاطر گذر موفق از پیک تابستان قدردانی کرد. به گزارش خبرنگار ما در تبریز ، مدیر عامل این شرکت با اشاره به عبور موفق از پیک تابستان ۹۶ افزود: امسال با وجود گرمای بی سابقه در فصل تابستان، ماتوانستیم با همکاری خوبی که […]

  آرمان تبریز- شرکت توزیع نیروی برق تبریز از تمامی مشترکین خود به خاطر گذر موفق از پیک تابستان قدردانی کرد.
  به گزارش خبرنگار ما در تبریز ، مدیر عامل این شرکت با اشاره به عبور موفق از پیک تابستان ۹۶ افزود: امسال با وجود گرمای بی سابقه در فصل تابستان، ماتوانستیم با همکاری خوبی که از طرف مشترکین با ما شد، بدون خاموشی از این فصل عبور کنیم.
  عادل کاظمی افزود: سهمیه ابلاغی شرکت توانیر برای کاهش پیک بار، ۵۰ مگاوات بود که در سه بخش بهره برداری، خدمات مشترکین و مدیریت مصرف بر عهده این شرکت گذاشته شده بود.
  وی تشریح کرد: در بخش مدیریت مصرف که همکاری مشترکین را می طلبید، مشترکین صنعتی در سه بخش طرح قطع بار برنامه‌ریزی شده، طرح ذخیره عملیاتی و خود تامین با این شرکت همکاری نمودند.
  وی از همکاری خوب ادارات شهرستان تبریز در عبور از پیک تابستان خبر داد و افزود: امسال ما توانستیم با بیش از ۱۰۰ اداره دولتی تفاهم نامه همکاری منعقد کنیم که سهم بسزایی در کاهش پیک بار داشت.
  کاظمی همچنین تصریح کرد: مشترکین بخش خانگی و کشاورزی نیز همکاری چشمگیری در این مورد داشتند که از همه این عزیزان تشکر می کنیم.
  وی یکی از چالش های مهم پیک تابستان را کولر های گازی پرمصرف عنوان کرد و افزود: ورود بی رویه کولر های گازی فاقد استاندارد های لازم به کشور و رغبت به استفاده از این نوع کولر که با شرایط آب و هوایی منطقه تناسب ندارد، یکی از مهم ترین دلایل افزایش پیک روز در سال های اخیر است.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب