• تاریخ انتشار خبر : یکشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۶ | کد خبر : 16255
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  دبیر ششمین جشنواره ی داستان کوتاه شهید شاهی خبر داد:
  برگزاری ششمین جشنواره‌ی استانی داستان کوتاه شهید شاهی
  آرمان تبریز-ششمین جشنواره ی استانی داستان کوتاه شهید شاهی به همت انجمن ادبی و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میانه هر چه با شکوهتر دربخش‌های مختلف و گستره‌ی استانی با حضور نویسندگان و اساتید فرهنگی و ادبی کشور برگزار خواهد شد. به گزارش خبرنگار ما از تبریز ،این جشنواره‌ به همت انجمن ادبی و اداره […]

  آرمان تبریز-ششمین جشنواره ی استانی داستان کوتاه شهید شاهی به همت انجمن ادبی و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میانه هر چه با شکوهتر دربخش‌های مختلف و گستره‌ی استانی با حضور نویسندگان و اساتید فرهنگی و ادبی کشور برگزار خواهد شد.
  به گزارش خبرنگار ما از تبریز ،این جشنواره‌ به همت انجمن ادبی و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی میانه هرچه با شکوه‌تر دربخش‌های مختلف و گستره‌ی استانی با حضور نویسندگان و اساتید فرهنگی و ادبی کشور برگزار خواهد شد.
  علی ناصری دبیر ششمین جشنواره ی داستان کوتاه شهید شاهی با اعلام این خبر افزود: امسال همچون دوره‌های قبل این جشنواره در شهرستان میانه و در بخش داستان کوتاه دو گروه سنی ١۵ الی ٢٠ سال و ٢٠ سال به بالا با گستره‌ی استانی برگزار می‌گردد.

  وی همچنین گفت: بخش دانش آموزی این جشنواره مختص به دانش آموزان میانه‌ای بوده و در قالب خاطره نویسی خواهد بود.
  ناصری در مورد تفاوت جشنواره‌ی امسال با دوره‌های قبل افزود: امسال جایزه‌ی کتاب سال از جشنواره حذف گردیده و تمرکز بیشتر برروی آثار استانی خواهد بود که البته جوایز این دوره نسبت به دوره‌های قبل از افزایش چشمگیری برخوردار است.
  دبیر جشنواره افزود: علاقه‌مندان به شرکت در این جشنواره می‌توانند به سایت جشنواره به آدرس (Shahidshahi.ir) مراجعه و نسبت به ارسال آثار خود اقدام نمایند.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب