• تاریخ انتشار خبر : چهارشنبه ۵ مهر ۱۳۹۶ | کد خبر : 15966
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  استاندار آذربایجان شرقی:
  امیدوارم با مساعدت همه مسئولان و نمایندگان بتوانم به وظایف خود عمل کنم
  آرمان تبریز: استاندار آذربایجان شرقی گفت: خداوند را شاکرم که با اعتماد وزیر کشور، ریاست جمهوری و هیئت وزیران پس از ۱۴ سال مجدداً به استان مهم، تاثیر گذار و قهرمان پرور آذربایجان شرقی بازگشتم.

  به گزارش آرمان تبریز، دکتر مجید خدابخش در آیین تکریم و معارفه استانداران پیشین و جدید آذربایجان شرقی، افزود: امیدوارم با مساعدت تمامی مسئولان و به ویژه نمایندگان مجلس و نماینده ولی فقیه دراستان، بتوانم به وظایف خود عمل کرده و با همراهی نخبگان و پتانسیل هایی که در استان وجود دارد، سند تدبیر توسعه استان را تا پایان ماه جاری به روز کرده و طی برنامه عملیاتی در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی گام برداریم.

  وی خاطرنشان کرد: اتمام پروژهای نیمه تمام و شروع پروژه هایی که هنوز شروع نشده اند نیز باید دراولویت قرار گیرد.

  استاندار آذربایجان شرقی اظهار کرد: ۲۰ سال قبل که بنده افتخار خدمت در استانداری آذربایجان شرقی را داشتم، تلاش ها در راستای جذب اعتبارات عمرانی به خصوص در روستاها بود و دولت مجاز به سرمایه گذاری بود. ولی امروزه دولت اعتبار کم تری داشته و در راستای اجرای اصل ۴۴ اجازه ی سرمایه گذاری ندارد.

  وی ادامه داد: اما در کنار این محدودیت ها، فرصت های ایجاد شده از اعتبارات صندوق توسعه ی ملی، دوره ی پسابرجام و اقتصاد مقاومتی وجود دارند که می توان از آن ها در راستای ایجاد اشتغال استفاده کرد.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب