• تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۳۹۶ | کد خبر : 15615
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  ئیس شورای اسلامی شهر تبریز:
  نبود مدیریت واحد شهری باعث لطمه خوردن شهر و منافع شهروندان است
  آرمان تبریز- رئیس شورای اسلامی شهر تبریز نبود مدیریت واحد و هماهنگ شهری را باعث لطمه خوردن شهر و منافع و حقوق شهروندان دانست. به گزارش خبرنگار ما در تبریز،دکتر شکور اکبرنژاد در ابتدای جلسه فوق العاده روز سه شنبه با تاکید بر ضرورت اجرای مدیریت واحد شهری اظهار داشت: متاسفانه علی رغم تاکید بر […]

  آرمان تبریز- رئیس شورای اسلامی شهر تبریز نبود مدیریت واحد و هماهنگ شهری را باعث لطمه خوردن شهر و منافع و حقوق شهروندان دانست.

  به گزارش خبرنگار ما در تبریز،دکتر شکور اکبرنژاد در ابتدای جلسه فوق العاده روز سه شنبه با تاکید بر ضرورت اجرای مدیریت واحد شهری اظهار داشت: متاسفانه علی رغم تاکید بر مسئله مدیریت واحد شهری هنوز در عمل هیچ اتفاقی در این مورد اتفاق نیفتاده است.

  اکبرنژاد با اشاره به تعهد دولت مبنی بر تامین ۵۰ درصد هزینه قطار شهری تبریز گفت: در بحث قطار شهری تبریز کار زیادی از سوی شهرداری تبریز انجام شده است هر چند در شهرهای دیگر از سوی دولت بودجه به موقع داده شده و به قطار شهری این شهرها توجه ویژه ای شده است اما در شهر ما دولت تعهد ۵۰ درصدی خود را انجام نداده است.

  وی در ادامه با انتقاد از رکود پروژه راه آهن تبریز میانه اظهار داشت: دلیلی وجود ندارد که در گیلان چند برابر بودجه برای راه آهن اختصاص یابد اما قطار تبریز میانه سالها به دلیل عدم تامین اعتبار نیمه کاره رها شود.

  گفتنی است در جلسه روز سه شنبه شورای اسلامی شهر تبریز، شهاب الدین بی مقدار و  اسماعیل سعیدی نمایندگان مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در نهمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر تبریز حضور دارند

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب