آرمان تبریز-امام‌جمعه منطقه آزاد ارس جلفا گفت: یکی از مهم‌ترین دستاوردهای انقلاب اسلامی، امنیت بوده که به‌واسطه جان‌فشانی‌های شهدای غیور و خانواده‌های صبور آنان به ما ارزانی شده است.

آرمان تبریز-امام‌جمعه منطقه آزاد ارس جلفا گفت: یکی از مهم‌ترین دستاوردهای انقلاب اسلامی، امنیت بوده که به‌واسطه جان‌فشانی‌های شهدای غیور و خانواده‌های صبور آنان به ما ارزانی شده است.

به گزارش خبرنگار ما؛ حجت‌الاسلام‌والمسلمین سالار سنجری امام‌جمعه منطقه آزاد ارس جلفا با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی، جنگ تحمیلی، مدافع حرم و شهدای عرصه علم و جهاد گفت: یکی از مهم‌ترین دستاوردهای انقلاب اسلامی، امنیت بوده که به‌واسطه جان‌فشانی‌های شهدای غیور و خانواده‌های صبور آنان به ما ارزانی شده است.

وی بابیان اینکه به تعبیر مقام معظم رهبری شهدای ما مظهر عقلانیت دینی و مدافع حقانیت و عدالت بودند افزود: جمهوری اسلامی ایران به دلیل اراده‌اش و راهی که می‌رود، مبارزه‌ای که علیه ظلم و استکبار جهانی دارد دشمنان فراوانی داشته و دشمنان برای برهم زدن آرامش، امنیت و زیر سؤال بردن جمهوری اسلامی ایران برنامه‌ریزی می‌کنند و ناامنی را در کشور توسعه می‌دهند.

وی شهدا را آموزگاران عزت، ثبات قدم و ایستادگی ملت ایران عنوان کرد و افزود: امروز کشورمان نیازمند تلاش همه اقشار در همه عرصه‌هاست. ما تلاش جهاد گونه مردان علم و دانش، اساتید بزرگ دانشگاه و دانشمندان بزرگوار را می‌بینیم و تلاش جهاد گونه امروز از ضروریات زندگی است.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین سنجری با تأکید بر اینکه به برکت خون شهیدان ایستاده‌ایم خاطرنشان کرد: جوانان ما امروز درراه شهدا قدم می‌گذارند و ادامه‌دهنده راه آنان خواهند بود و این حرکت معنوی به برکت خون شهدا و راهی بوده است که آنان رفته‌اند.

یادآوری می‌شود؛ چهارشنبه ۲۲ اسفند ۱۳۹۷ همایش بزرگداشت روز شهدا با حضور امام‌جمعه منطقه آزاد ارس جلفا، فرماندار خداآفرین، مدیر منطقه آزاد تجاری ارس مرکز خداآفرین، رئیس و کارکنان بنیاد کلیبر خداآفرین، مسئولین خداآفرین، اعضای شورای تامین و شورای اداری این شهرستان ، خانواده‌های معظم شهدا به همت منطقه آزاد تجاری ارس مرکز خداآفرین و بنیاد در سالن آزاد تجاری ارس این شهرستان برگزار شد و از خانواده‌های معزز شهدای خداآفرین با اهدای لوح تقدیر تجلیل شد.

گفتنی است: پیش از شروع مراسم مسئولان این شهرستان با حضور در گلزار شهدا به مقام شامخ این شهیدان ادای احترام کردند.