آرمان تبریز-شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه تمهیدات ویژه‌ای را برای انتقال شهروندان به آرامستان های شهر در یوم الرغائب، نخستین پنجشنبه ماه رجب در نظر گرفته است.

آرمان تبریز-شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه تمهیدات ویژه‌ای را برای انتقال شهروندان به آرامستان های شهر در یوم الرغائب، نخستین پنجشنبه ماه رجب در نظر گرفته است.

به گزارش خبرنگار ما در تبریز، علیرضا نوتاش معاون اجرایی شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه با اعلام این خبر، گفت: با توجه به افزایش میزان تقاضای شهروندان برای عزیمت به آرامستان های سطح شهر در این روز، این شرکت با سازماندهی مناسب و تخصیص ناوگان مورد نیاز در قالب ناوگان بخش خصوصی تحت نظارت با کنترل و نظارت عوامل اجرایی و گشت های نظارت و بازرسی و پشتیبانی فنی، اقدام به ارائه خدمات مناسب و بهینه برای جابجایی شهروندان عزیز در این روز خواهد کرد.

وی افزود: شرکت واحد اتوبوسرانی با اختصاص بیش از ۱۵۰ دستگاه اتوبوس بخش خصوصی از ساعت ۶.۵ صبح الی نیم ساعت بعد از اذان مغرب و عشاء پنج شنبه ۲۳ اسفند جابجایی مسافران محترم را در مسیرهای مربوطه بر عهده دارد و در کنار این خدمات گسترده، سایر خطوط بویژه سامانه اتوبوس های تندرو، خدمات روزمره خود را با تمامی توان ارائه می کنند و شهروندان عزیز می توانند از این خدمات نیز بهره مند شوند .

نوتاش عنوان کرد: تعدادی از اتوبوس های واحد گشت نیز برای پشتیبانی خدمات رسانی در گلزار شهدای وادی رحمت جهت ارائه خدمات مطلوب تر پیش بینی شده که بعد از اتمام سرویس دهی، در صورت نیاز از وادی رحمت به طرف شهر خدمات ارائه می کنند.

وی ادامه داد: شرکت واحد اتوبوسرانی با تمامی توان و با ارائه خدمات مناسب و بهینه به لحاظ کیفی و کمی در مسیر های گلزار شهدای وادی رحمت (حرکت اتوبوسها از ابتدای پایانه محققی ضلع غربی مقابل پاساژ همت)، آرامستان ملک (حرکت اتوبوس ها از پایانه جمهوری اسلامی، خط ۱۲۸ سیلاب قوشخانه)، آرامستان ستارخان (حرکت اتوبوس ها از پایانه میدان شهدا، خط ۱۲۵ منبع)، آرامستان بقائیه (حرکت اتوبوس ها از پایانه محققی ضلع شرقی، خط ۱۰۲ شهید منتظری)، آرامستان امامیه (حرکت اتوبوس ها از پایانه محققی ضلع شرقی، ۱۰۴ مشروطه) در خدمت شهروندان عزیز است.