• تاریخ انتشار خبر : پنج شنبه ۵ مرداد ۱۳۹۶ | کد خبر : 13625
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  استاندار آذربایجان شرقی:
  اقدامات وزارت ورزش در راستای تبریز ۲۰۱۸ الگویی برای سایر وزارتخانه‌ها باشد
  آرمان تبریز: استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به حضور مدیران وزارت ورزش و جوانان و رؤسای فدراسیون‌های ورزشی کشور در تبریز جهت هم‌اندیشی برای برگزاری هر چه باشکوه‌تر رویداد تبریز ۲۰۱۸، گفت: امیدوارم اقدامات وزارت ورزش و جوانان، الگویی برای دیگر وزارتخانه‌ها باشد.

  به گزارش آرمان تبریز،دکتر اسماعیل جبارزاده در نشست مشترک وزارت ورزش و جوانان و رؤسای فدراسیون‌های ورزشی با ستاد استانی تبریز ۲۰۱۸، افزود: از دولت محترم به خاطر تشکیل ستاد ملی تبریز ۲۰۱۸ تشکر می‌کنیم و امیدواریم این رویداد فصل تازه‌ای در توسعه گردشگری استان و کشور باشد.

  وی با اشاره به اینکه برای کسب عنوان تبریز ۲۰۱۸، بیش از یک سال تلاش شده است، افزود: انتخاب یکی از شهرهای ایران به‌عنوان شهر نمونه گردشگری جهان اسلام از بین ۵۷ کشور اسلامی، فرصتی است که حداقل ۵۷ سال طول می‌کشد تا دوباره تکرار شود و ضروری است که از این فرصت به بهترین شکل ممکن استفاده شود.

  جبارزاده با قدردانی از توجه ویژه وزارت ورزش و جوانان به رویداد تبریز ۲۰۱۸، گفت: حضور مدیران این وزارتخانه و رؤسای فدراسیون‌ها نشان از همت مدیران ورزش کشور برای برگزاری هر چه باشکوه‌تر این رویداد بزرگ است و امیدواریم اقدامات این وزارتخانه الگویی برای سایر دستگاه‌های ملی باشد.

  استاندار آذربایجان شرقی تصریح کرد: فعالیت‌های مربوط به برگزاری رویداد تبریز ۲۰۱۸ از سال گذشته آغازشده و امیدواریم میزبان برای گردشگران باشیم.

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب