• تاریخ انتشار خبر : سه شنبه ۳ مرداد ۱۳۹۶ | کد خبر : 13510
 • داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  مدیر کل تأمین اجتماعی آذربایجان شرقی در آیین افتتاح مسابقات تنیس روی میز کارکنان سازمان تأمین اجتماعی:
  سلامت حاصل از فعالیت های ورزشی، توسعه منابع انسانی و اجتماعی سازمان را در پی دارد
  آرمان تبریز: آیین افتتاح مسابقات تنیس روی میز المپیاد ورزشی کارکنان سازمان تأمین اجتماعی با حضور ۴١ تیم در مقطع آقایان در محل مجتمع فرهنگی ورزشی صدرا برگزار گردید.

  به گزارش آرمان تبریز،جعفر سمساری، مدیر کل تأمین اجتماعی استان در این مراسم با بیان اینکه همکاران ورزشکار با تنبلی و کسالت بیگانه هستند، اذعان داشت ورزش، سلامت زندگی فردی و اجتماعی را برای همکاران فراهم می آورد و خوشبختانه سازمان تأمین اجتماعی نیز زمینه حضور همکاران در میادین مختلف ورزشی را فراهم آورده و المپیادهای ورزشی نیز نمودی از توانمندی های همکاران در این عرصه است.

  مدیر کل تأمین اجتماعی استان با بیان اینکه سازمان تأمین اجتماعی به منظور ارایه خدمات شایسته و مطلوب به جامعه وسیع تحت پوشش خود نیازمند کارکنان با نشاط و شاداب است، ارج نهادن به نیروی انسانی و توجه به سلامت کارکنان را ضروری عنوان داشته و خاطر نشان کرد یقینا توسعه منابع انسانی و افزایش بهره وری کارکنان و به تبع آن توسعه اقتصادی و اجتماعی از طریق ورزش فراهم خواهد آمد.
  جعفر سمساری با بیان اینکه محصول نهایی جامعه ورزشی، تولید اخلاق در جامعه است، اذعان داشت: ورزش سلامت روحی و جسمی و ارتقای تعاملات اجتماعی و دیپلماسی فرهنگی را به دنبال دارد.
  ابوالقاسمی، معاون اداره کل خدمات و رفاه سازمان نیز در این مراسم، با بیان اینکه معتقدیم ورزش یک علم است که منشأ گرفته از فرهنگ، آداب و رسوم و شرایط اقلیمی است اذعان داشت هر اقدامی نظم و انظباط خاص خود را دارد و رعایت این نظام برای همگان ضروری است و لذا بایستی آیین نامه های تدوین شده در مسابقات دقیقاً مورد توجه و اجرا قرار گیرد و نواقص و ایرادات احتمالی موجود نیز با همفکری همکاران ورزشکار مرتفع گردد.
  ابوالقاسمی با بیان اینکه آسیب شناسی عدم رغبت به ورزش در بین همکاران، مورد توجه قرار گرفته افزود، در این راستا ضوابط و مقرراتی در جهت تشویق کارکنان به فعالیتهای ورزشی برنامه ریزی و پیش بینی گردیده است تا ضمن اعتلای فرهنگ ورزش، سلامت و نشاط را در محیط کار فراهم آورد .

  داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
  تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب تابناك وب