آرمان تبریز-سرویس فرهنگی ؛نماینده مردم مهاباد در مجلس با انتقاد از اظهارات رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، تأکید کرد: دوره تقسیم بندی روستایی و شهری گذاشته است و همه حق انتقاد و اظهارنظر دارند.

آرمان تبریز-سرویس فرهنگی ؛نماینده مردم مهاباد در مجلس با انتقاد از اظهارات رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال، تأکید کرد: دوره تقسیم بندی روستایی و شهری گذاشته است و همه حق انتقاد و اظهارنظر دارند.

به گپزارش خبرنگار ما در تبریز،جلال محمودزاده در گفت‌وگو با خبرنگار خانه ملت با اشاره به اظهارات اخیر رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال که عنوان کرده است که جوان شهرستانی که دو روز است به تهران آمده انتقاد نکند، گفت: دوره مرزبندی شهرستانی و روستایی و شهری گذشته و استفاده از چنین ادبیاتی از سوی رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال بسیار عجیب است.

نماینده مردم مهاباد در مجلس شورای اسلامی افزود: مسئول کمیته انضباطی یک فدراسیون ابتدا خود باید به اظهاراتی که بیان می‌‎کند، مسلط باشد؛ افزود: بر اساس قانون اساسی کشورمان هرکس در هر جایگاهی آزاد است در خصوص مسائل کشور اظهار نظر کند و خط بندی‌های شهری و روستایی کاملا مردود است.

بسیاری از مسئولان کشور با افتخار شهرستانی هستند

وی با بیان اینکه بسیاری از مسئولان حال حاضر کشور با افتخار شهرستانی و روستازاده هستند، ادامه داد: از رئیس جمهور گرفته تا دیگران در سطوح پایین‌تر، متولد و بزرگ شده روستا هستند و این سخن که اگر کسی از شهرستان و روستا به تهران آمده حق اظهار نظر ندارد به شدت محکوم است.

محمودزاده با بیان اینکه این اظهارات تبعیض آمیز رئیس کمیته انضباطی فوتبال جای تأسف دارد و در قرن حاضر بیان چنین مسائل حاشیه‌ای به هیچ عنوان، محلی از اعراب ندارد، گفت: وریا غفوری بازیکن استقلال نیز مانند هر جوان ایرانی دیگر حق انتقاد و اظهار نظر دارد و می‌‎تواند در خصوص مسائل مملکت اظهار نظر کند.

رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال عذرخواهی کند

عضو فراکسیون ورزش مجلس با تأکید بر پرهیز از ترویج نگاه منطقه‌ای و قومی در کشور؛ به ویژه در ورزشی که باید روح پهلوانی در آن حاکم باشد، تصریح کرد: این نوع نگاه کاملا مردود است و رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال باید از گفته خود عذرخواهی کند.

به گزارش خانه ملت، اسماعیل حسن زاده رئیس کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اخیرا عنوان کرده است که امروز ورزشکاران، خصوصا جوانی که دو روز است به تهران آمده و معروف شده، به خود اجازه می‎دهد علیه وزیر صحبت کند. جوانی که هنوز تهران را نمی‌شناسد و تنها به واسطه شهرت‌اش صحبت می‌کند، علیه وزیر حرف می‎زند؛ این باید کالبد شکافی شود.